image
image
image
image
  • BUTİK / ÖZEL UV BASKILAR

4cm kalınlığa kadar her türlü sert veya yumuşak malzemeye direkt baskı yapabilen UV baskı sistemi ile mimari iç ve dış tasarımlardan, vitrin tasarımlarına kadar hayal gücünüzün sınırlarını zorlayan malzemeler üzerine baskı yapmak mümkün. Dış mekanda 5 sene ve iç mekanda yüzlerce yıl dayanıklılığı olan bu baskı sisteminde, akrilik özlü mürekkebin malzemenin üzerinde fiziksel olarak Ultra Violet ışınlar aracılığı ile anında kürleştirilmesi sonucunca kalıcılık sağlanmaktadır. Duvar kağıdından, pet filmelere, şeffaf folyolardan abajur-mobilya malzemelerine kadar geniş bir yelpazedeki butik ürünlere dilediğiniz desen veya görüntüler basılabilir. Üstelik minimum baskı adedi olmaksızın, isteğiniz doğrultusunda bir adet veya binlerce adet üretilebilir.

Duvar Kağıdı

130cm eninde ve dilediğiniz uzunluktaki duvar kağıtları üzerine istediğiniz görüntü veya desen UV baskı sistemi ile yapılabilmektedir. Baskı duvar kağıdının özelliğini bozmaz ve silinebilir. Özellikle mağaza, cafe, butik otel, vs. tasarımlarında sizlere yeni ufuklar açmaktadır.

Cam

Asit mat cam üzerine 4cm kalınlığa kadar direkt baskı yapılabimektedir.

Ahşap

MDF, sunta, vs. 4cm kalınlığa kadar tüm ahşap malzemelerin üzerine, işlenmiş veya işlenmemiş olması farketmeksizin direkt baskı imkanı sağlamaktadır. Mobilya tasarımından mağaza dekorasyonuna kadar çok geniş bir yelpazede kullanım alanı bulunmaktadır. Solvent içeriği olmadığı için insan sağlığına zararlı değildir.

Pet/PVC

Şeffaf veya opak her kalınlıktaki pet/pvc malzeme üzerine direkt baskı yapılabilmektedir.

Şeffaf Folyo

Akrilik içeriği sayesinde UV mürekkepler şeffaf folyo uygulamalarında baskı sistemimiz maksimum kalitede baskı üretmektedir.

Kumaş

100% pamuk özlü olan farklı ton ve dokudaki kumaşlara dekoratif amaçlı baskı yapılabilmektedir.

Kanvas

Emülsiyona ihtiyaç duymaksızın her türlü resim kanvası üzerine direkt baskı yapmak, baskı sonrası üstüne resim yapmak veya verniklemek mümkündür.