image
image
image
image
  • Profesyonel C-Print Baskılar

Kalıcılığı veya dayanıklılığı tecrübe ve arşiv kalitesi ile kanıtlanmış, kimyasal fotoğraf baskısı (C-Print, Chromogenic Baskılar) konusunda tartışılmaz bir geçmişi ve teknolojisi olan Durst firmasının Lambda makinesinde 4000 dpi görüntü çözünürlüğü, kıyaslanamaz netlik ve renk kalitesi ile her türlü fotoğrafik görüntüyü maksimum itina ile yapabilmekteyiz. Dayanıklılığı ispat edilmiş kimyasal kağıt banyosu ile görüntüleriniz hiçbir renk ve kalite kaybına uğramadan çok uzun seneler bozulmadan saklanabilir. 127cm. en ve 50 metre uzunluğa kadar Siyah/Beyaz, renkli veya dijital ortamdaki her türlü görüntüyü yüksek teknoloji pozlandırma sistemi ile kimyasal olarak basabilmekteyiz. Sadece Türkiye'deki değil dünyadaki birçok galeri ve müzelere Lambda baskılarımızla hizmet vermekteyiz.

KİMYASAL FOTOGRAF BASKISI

Yüzyıllardır varolan kimyasal fotograf kağıdı, Durst Lambda'ya özel uygulanmış benzersiz ton ve netlik ile direkt pozlandırılmakta ve RA4 banyosu ile işlem görmektedir. Dünyada koleksiyon ve galerilerin standardı olan Chormogenic Dijital Baskılar bu kağıtlara ve bu sistemle yapılmaktadır.

DURATRANS

Fotograf emülsiyonlu, asestat tabanlı ışık geçirgen yüksek çözünürlüklü yarı saydam baskılar hem sanatsal işler de ayrı bir atmosfer yaratmakta hem de günlük hayatımızda karşımıza çıkan ışıklı panolara ayrı bir derinlik ve çözünürlük getirmektedir. 127cm eninde ve 40 metre sürekli baskı yapılabilir.

METALİK

Baskılara metalik görünüm özelliği sağlayan özel emülsiyonlu foograf kağıdıdır. Çok parlak görünüme sahiptir.