image
image
image
image
  • Sergileme ve Sunum Hizmetleri

DIFO Lab'da fotograf ve dijital baskılar ile ilgili A'dan Z'ye tüm sergileme ve sunum ürünlerini ve hizmetlerini sağlayabilirsiniz. DIASEC'ten camlı çerçeye, Alüminyum karkastan şeffaf folyo uygulamalarına kadar her türlü sunum ve sergileme hizmeti anahtar teslim olarak DIFO Lab'da sunulmaktadır.

Ahşap Çerçeve

Afrika kökenli yüksek kaliteli ayağus ağacından yapılan ahşap profillerimiz ile dilediğiniz biçim ve boyutta çerçeve üretebiliriz. DIFO Lab fotografla ilgili herşeyi A'dan Z'ye bitmiş olarak teslim alırsınız. Ayağus ağacı yapısı itibariyle çok dayanıklı, hafif ama dönme yapmayan bir doğaya sahiptir.

Ahşap Kasnaklama

Kanvas baskılarınızı kasnaklama işlemlerini de bünyemizde büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Kuru ithal çam şasilere büyük bir itina ile her türlü germe ve sunuma hazır hale getirme işlemini yapmaktayız.

Alüminyum Kasnaklama

Klasik çerçeve yöntemleri dışında değişik ve ve modern bir şekilde sadece forexe veya benzeri malzemelerle sergileme yapmak isteyenlere hem fotografları duvardan koparacak hem de dönmelerini engeleyecek eloksallı alüminyum profillerimizden her türlü kasnağı yapıp asit-içermeyen özel yapıştırıcımız ile malzemenin arkasına uygulayabiliriz.

Diasec

Pleksiglas ve alüminyumun muhteşem birlikteliği ile fotograflarınıza estetik açıdan bir obje değeride katan bu sunum tekniğidir. Fotograf pleksiye çok özel ve çok şeffaf bir malzeme ile (asit içermeyen) sıvanır ve alüminyuma presslenir. Makisimum dayanıklılık ve estetik mükemmeliyet sağlanmış olur.